меню
Усі
моделі

Вимірювання площі полів. Вимір площ та відстаней
Замір полів. Системи паралельного водіння

Вимірювання площі полів. Вимір площ та відстаней. Замір полів. Системи паралельного водіння

Купуйте справжній "Агрометр"

Агрометр чи Агромер

"Агрометр" - зареєстрована торгова марка, під ім'ям якої випускаються професійні прилади для вимірювання площі полів. Список існуючих моделей можна подивитися тут. Ніяких інших "Агрометрів" не існує. Остерігайтеся підробок.

Нами зареєстровано багато випадків спроби реалізації підробок на систему "Агрометр" на території України і всього колишнього СНД. Ми хочемо вберегти Вас від придбання несправжнього "Агрометра" і дати кілька порад:

  • Переконайтеся в тому, що назва приладу, який вам пропонують, саме "Агрометр" (не агромер, наприклад)
  • Уточніть назву і ціну запропонованої моделі та порівняйте зі списком моделей системи "Агрометр" на нашому сайті
  • Завжди можна зателефонувати за будь-яким із вказаних на нашому сайті номером телефону і уточнити, чи є продавець, який пропонує Вам "Агрометр", нашим партнером
  • Також перевіряйте наявність знака якості "Штурман" на коробці з "Агрометром". Такий знак підтверджує, що прилад є оригінальним, він налаштований, перевірений і готовий до роботи

Знак якості Штурман

Під виглядом "Агрометра" часто пропонують туристичні навігатори з побічної функцією виміру площі (наприклад жовті прилади з чорно-білим екраном). Такі прилади не є спеціалізованими для виміру площі і не можуть дати необхідної точності. Не витрачайте гроші даремно. Туристичні навігатори, та й інші підробки, не вміють робити виміри з урахуванням рельєфу місцевості. Справжній "Агрометр" має весь необхідний набір функцій для повноцінної роботи з сільськогосподарськими площами. З повним списком функцій можна ознайомитися тут.

Якщо хтось пропонує Вам несправжній "Агрометр", повідомте нам про це. Ми постараємося припинити незаконну діяльність такого продавця, а Вам зробимо знижку в розмірі 10% на справжній "Агрометр".