меню
Усі
моделі

Вимірювання площі полів. Вимір площ та відстаней
Замір полів. Системи паралельного водіння

Вимірювання площі полів. Вимір площ та відстаней. Замір полів. Системи паралельного водіння

Пристрій автопілотування Trimble AgGPS EZ-Steer

Пристрій автопілотування Trimble AgGPS EZ-Steer

Розвиток системи паралельного водіння AgGPS EZ-Guide Plus до системи автопілотування Ваша робота в полі стане легшою, якщо систему паралельного водіння AgGPS EZ-Guide® Plus Ви доповните системою EZ-Steer і передасте їй функції управління. Система EZ-Steer використовує навігаційні GPS дані від курсовказівника AgGPS EZ-Guide® Plus і автоматично повертає кермове колесо в потрібну сторону, тим самим знижуючи стомлюваність водія і дозволяє приділяти більше уваги, наприклад, роботі обприскувача, що покращує якість роботи.

ПРОСТОТА ВСТАНОВЛЕННЯ І РОБОТИ

Система EZ-Steer дуже проста в установці і експлуатації. Виконати монтаж системи на трактор може будь-яка особа, яка має в розпорядженні тільки гайковий ключ, за 30 хвилин. При цьому не потрібно складних з'єднань з гідравлічною системою. Підготовка системи до роботи займає лічені хвилини - на дисплеї EZ-Guide Plus введіть розміри Вашої машини - і Ви готові до роботи.

Встановивши базову лінію для паралельного водіння або опорну криволінійну траєкторію, натисніть кнопку зчеплення з кермом, щоб почати автоводіння по рядах. Після декількох хвилин роботи Ви переконаєтеся, що система EZ-Steer акуратно керує трактором і здатна відстежувати задану траєкторію. Якщо Вам потрібно взяти керування машиною на себе - немає проблем. При ручному обертанні кермового колеса зчеплення його з приводом EZ-Steer автоматично вимикається.

Згодом Ви можете демонтувати систему за кілька хвилин, і ніхто навіть не буде знати, що вона була встановлена.

РІШЕННЯ ДЛЯ ВАШОГО ПАРКУ МАШИН

Якщо у Вас в розпорядженні старий трактор, конструкція якого не дозволяє встановити системи автоматичного управління, або якщо Ви хочете використовувати автоводіння по черзі на декількох машинах, то система автоводіння EZ-Steer - оптимальне рішення для Вас.

Система EZ-Steer може бути встановлена ​​практично на будь-яку сільськогосподарську машину, що має кермове колесо - обприскувачі, трактори, комбайни.

МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ СИСТЕМИ

При використанні багатофункціонального приймача AgGPS 252 з диференціальною корекцією OmniSTAR HP можливе досягнення точності руху по сусідніх рядах 10 - 15 см. Від ряду до ряду.

Польовий комп'ютер AgGPS 170 з програмним забезпеченням AgGPS FieldManager забезпечить створення карт полів, управління дозуванням і прив'язку до місцевості.