меню
Усі
моделі

Вимірювання площі полів. Вимір площ та відстаней
Замір полів. Системи паралельного водіння

Вимірювання площі полів. Вимір площ та відстаней. Замір полів. Системи паралельного водіння

"Агрометр" 4-го покоління

Наша компанія продовжує вдосконалювати систему "Агрометр" з метою підвищення точності вимірювань. Нове, 4-е покоління системи "Агрометр" вимірює площу не тільки на площині, а й у 3D.

Унікальна розробка "Area3D" дозволяє розраховувати площу з урахуванням всіх нерівностей Вашого поля. При розрахунку будуть враховані всі яри та пагорби на полі. "Агрометр" 4-го покоління дозволяє отримати максимальну точність при вимірюванні площі.

Також для користувачів системи "Агрометр" є можливість оновлення з ПЗ "Агрометр" 2-го і 3-го на 4-е покоління. З цього приводу рекомендуємо звернутися в наш офіс.

Обійшовши поле по периметру, Ви отримаєте не тільки площу поля з урахуванням рельєфу, але також і карту рельєфу місцевості. На екрані відобразиться поле з кольоровим зазначенням висот. Ви побачите підвищення і западини Вашого поля. А система "Агрометр" розрахує не тільки площу поля (з урахуванням рельєфу), але ще й найвищу і найнижчу точки.

Карта рельєфу. Агрометр 5-го покоління - вимірювання площі з урахуванням рельєфу місцевості

Система 4-го покоління включає в себе всі функції і нововведення 3-го покоління системи "Агрометр".

Основними нововведеннями 3-го покоління були: новий інтерфейс, орієнтований під управління двома руками і оптимізовані математичні алгоритми обчислення площі. Детальніше про зміни в системі 3-го покоління можна почитати тут.