меню
Усі
моделі

Вимірювання площі полів. Вимір площ та відстаней
Замір полів. Системи паралельного водіння

Вимірювання площі полів. Вимір площ та відстаней. Замір полів. Системи паралельного водіння

"Агрометр" 3-го покоління - Новий підхід до заміру та обліку полів

"Агрометр" стає ще кращим, зручнішим і точнішим. Відтепер завдяки програмі "Агрометр 3 -го покоління" заміряти поля стає ще простіше.

Восени 2012 року компанія "Агрометр" - виробник системи Агрометр ®, випустила нову програму - "Агрометр" 3-го покоління ("Агрометр-3"). Це програмне забезпечення встановлюється Агрометр А-61. Більш дорогі моделі працюют на базі новітньої розробки "Агрометр 5" - Агрометр А-62, Агрометр А-62 Pro, Агрометр CS-61. Бюджетна система Агрометр А-50 комплектується звичайною програмою Агрометр 2-го покоління.

Також у користувачів системи "Агрометр" є можливість оновити ПЗ з "Агрометр" 2 на 3-є покоління. З цього приводу рекомендуємо звернутися в наш офіс.

Зовнішній вигляд системи Агрометр 3 покоління:

Агрометр 3 покоління - система заміру та обліку полів. Агрометр 3 версії

Основна відмінність системи Агрометр 3 покоління:

 • Унікальне керування "Двома Руками": "Ліва" і "Права" бокові панелі з великими кнопками для швидкої та комфортної роботи
 • Додаткова динамічна панель швидкого доступу для роботи з іншими функціями системи Агрометр
 • Нове меню програми, нові прості та зручні налаштування і великий шрифт
 • Нові унікальні математичні алгоритми для найбільш точного розрахунку площі та відстаней
 • ...та багато іншого

  Головною відмінністю програми Агрометр 3-го покоління є новий зручний інтерфейс з керуванням у дві руки, що дозволяє працювати з приладом набагато швидше та зручніше. Також у програмі Агрометр 3-го покоління використовуються нові унікальні алгоритми, що дозволяють отримати ще більшу точність вимірювань. Крім цього, було впроваджено безліч інших змін. Фактично Агрометр 3 - це абсолютно нова революційна система, аналогів котрій не існує.

  Завдяки цьому Агрометр 3 являється найбільш сучасною та точною системою вимірювання площі та обліку полів. Навчитися працювати з системою Агрометр-3 дуже легко: взявши прилад у руки вперше - Ви за 5 хвилин уже зможете виміряти ваше перше поле, при цьому не треба володіти спеціальними навичками або знаннями. Система Агрометр-3 продумана до дрібниць таким чином, що вона одночасно функціональна, інтуїтивна та проста у використанні.

  Незалежно від нової версії, ми забезпечуємо підтримку системи Агрометр 2-го покоління і продовжуємо вести дану розробку як стандартну систему для бюджетної моделі, усі більш дорогі моделі системи Агрометр ® комплектуються програмою "Агрометр 3 -го покоління".