меню
Усі
моделі

Вимірювання площі полів. Вимір площ та відстаней
Замір полів. Системи паралельного водіння

Вимірювання площі полів. Вимір площ та відстаней. Замір полів. Системи паралельного водіння

"Агрометр" 5-го покоління - вимірювання площі з урахуванням рельєфу місцевості

Нова версія системи заміру полів - АгроМетр 5 - вимірює площу з урахуванням рельєфу місцевості. Відтепер система "Агрометр" стала ще точнішою, швидшою, а також більш зручною в користуванні.

Унікальна розробка "Area3D" дозволяє розраховувати площу з урахуванням усіх нерівностей Вашого поля. При розрахунку будуть враховані усі яри і пагорби на полі. "Агрометр" 5-го покоління дозволяє отримати максимальну точність при вимірюванні площі.

Агрометр 5 має систему вбудованих підказок, завдяки яким користуватися приладом дуже легко. Де б Ви не знаходились з пристроєм, що б не робили, він завжди підкаже, як з ним працювати... Ну а якщо Вам знадобиться допомога, Ви завжди зможете звернутися в нашу службу технічної підтримки, і наші консультанти допоможуть Вам.

Також в системі Агрометр 5 більш зручно реалізовані такі функції як:

  • Поділ полів
  • Вимірювання сторін поля
  • Редагування та проведення контурів
  • Можливість наносити та розмічати кола для систем зрошення (кругового поливу)
  • ...та багато іншого

Новим поколінням системи "Агрометр" комплектуються найбільш популярні моделі: Агрометр А-62, Агрометр А-62 Pro та Агрометр А-63 Pro M.

Також для користувачів системи "Агрометр" є можливість оновлення до системи 5-го покоління. З цього приводу рекомендуємо звернутися в наш офіс.

Агрометр 5-го покоління

Обійшовши поле по периметру, Ви отримаєте не тільки площу поля з урахуванням рельєфу, а також і карту рельєфу місцевості. На екрані відобразиться поле з кольоровим зазначенням висот. Ви побачите височини і западини Вашого поля. А система "Агрометр" розрахує не тільки площу поля (з урахуванням рельєфу), а ще й найбільш високу на низьку точки.

Карта рельєфу. Агрометр 5-го покоління - вимірювання площі з урахуванням рельєфу місцевості